Örnek CS2 kasası

Örnek CS2 kasası
Kasa içeriği
0.01%
Safari Mesh
5,522.10
12,009.09
4,711.95
4,545.45
4,262.03
4,600.580.01%
Boreal Forest
5,431.12
10,286.00
4,662.00
4,606.50
4,551.00
4,659.410.01%
Rust Coat
5,147.14
5,321.71
4,978.350.01%

Fade
4,539.73
3,958.26
5,198.500.01%
Marble Fade
4,308.98
3,887.96
4,773.000.01%
Blue Steel
4,141.81
6,887.92
3,932.36
3,682.61
3,488.36
3,496.500.01%
Night Stripe
3,832.67
10,847.29
3,577.16
2,636.25
2,775.00
2,792.020.01%
Urban Masked
3,801.30
11,659.81
3,579.38
2,547.45
2,886.00
2,463.830.01%
Slaughter
3,642.17
3,804.34
3,512.78
3,616.750.01%
Case Hardened
3,464.14
5,512.63
3,699.63
2,959.26
2,940.76
2,807.930.01%
Stained
3,428.65
4,735.63
3,598.62
3,061.38
3,002.55
3,024.380.01%
Damascus Steel
3,349.07
3,810.63
3,374.40
2,997.00
3,237.87
3,379.950.01%
Tiger Tooth
3,230.40
2,835.68
3,684.460.01%
Scorched
3,044.77
6,598.95
2,703.96
2,383.91
2,449.77
2,441.630.01%
Forest DDPAT
2,638.04
3,996.00
2,443.48
2,224.81
2,626.63
2,253.670.01%
Safari Mesh
2,451.34
4,072.59
2,217.41
2,113.81
2,132.68
2,184.110.01%
Safari Mesh
2,375.12
9,442.03
1,616.53
1,602.84
1,659.45
1,674.620.01%
Rust Coat
2,362.70
2,580.75
2,158.950.01%
Blue Steel
2,349.99
4,329.00
2,220.00
1,904.76
1,982.09
1,963.960.01%
Boreal Forest
2,221.49
6,122.76
1,743.44
1,588.41
1,722.72
1,776.000.01%
Urban Masked
2,207.53
4,933.21
1,969.88
1,717.91
1,844.82
1,676.470.01%
Night Stripe
2,197.88
5,289.52
1,773.41
1,623.19
1,843.71
1,792.280.01%
Stained
2,063.42
3,829.50
1,709.03
1,774.15
1,709.03
1,850.000.01%
Forest DDPAT
1,960.40
3,933.84
1,711.25
1,591.00
1,609.13
1,661.300.01%
Damascus Steel
1,948.27
2,214.08
1,859.99
1,717.91
1,836.68
2,163.390.01%

Rust Coat
1,726.42
1,918.45
1,553.630.01%
Doppler
31,894.91
30,525.00
33,326.270.01%
Fade
30,405.85
29,298.45
31,555.080.01%
Marble Fade
21,550.41
20,701.50
22,434.580.01%
Crimson Web
21,355.65
116,100.82
19,073.13
12,004.28
12,506.00
11,100.000.01%
Slaughter
21,040.71
25,234.00
19,683.26
18,769.730.01%
Tiger Tooth
17,976.22
17,260.50
18,721.630.01%

Doppler
17,449.50
16,095.00
18,918.470.01%
Case Hardened
17,392.17
32,189.63
18,337.20
14,573.93
13,849.47
13,282.630.01%
Fade
15,764.71
15,201.45
16,348.820.01%
Blue Steel
15,515.74
23,307.41
15,717.23
14,356.00
12,836.78
13,265.980.01%
Slaughter
13,597.90
14,427.41
13,209.00
13,191.980.01%
Ultraviolet
13,207.61
36,506.79
12,726.15
9,620.00
9,766.15
8,880.000.01%
Damascus Steel
11,929.71
13,616.00
11,628.73
11,044.50
10,822.50
12,709.500.01%
Stained
11,458.97
15,006.83
11,526.98
10,722.60
10,214.96
10,434.000.01%
Marble Fade
11,371.89
10,878.00
11,885.510.01%
Doppler
10,810.25
8,769.00
13,308.530.01%
Tiger Tooth
10,387.28
10,235.68
10,544.630.01%
Night Stripe
10,336.06
18,981.74
10,073.25
8,685.75
8,658.00
8,103.000.01%
Case Hardened
9,748.00
18,051.19
9,444.99
8,823.39
7,651.60
7,585.000.01%
Forest DDPAT
9,266.87
19,562.27
8,325.00
7,647.90
7,442.18
7,242.750.01%
Rust Coat
9,235.19
9,546.00
8,932.910.01%
Boreal Forest
9,076.83
18,269.86
8,436.00
7,489.91
7,517.66
6,993.000.01%
Scorched
9,010.02
13,875.00
9,018.75
7,747.43
7,936.50
7,755.200.01%
Crimson Web
8,781.68
8,472.26
11,366.40
8,370.14
8,313.90
7,647.900.01%
Safari Mesh
8,557.61
14,430.00
7,836.60
7,326.00
7,481.40
7,375.580.01%
Urban Masked
8,379.13
7,881.00
9,435.00
8,325.00
7,947.97
8,185.880.01%
Blue Steel
8,365.05
12,701.36
8,246.93
7,659.00
7,076.25
7,215.000.01%
Fade
8,330.96
7,214.63
9,620.000.01%
Crimson Web
7,587.35
37,274.17
6,327.00
4,773.00
4,495.50
4,293.110.01%
Ultraviolet
7,475.17
15,540.00
7,680.83
6,005.84
5,658.41
5,806.410.01%
Damascus Steel
7,017.50
7,592.40
6,984.86
6,565.65
6,857.95
7,129.160.01%
Urban Masked
6,815.07
14,800.00
6,657.41
5,328.00
5,544.45
4,975.760.01%
Night Stripe
6,774.82
16,749.53
5,866.35
5,214.41
5,377.21
5,078.250.01%
Marble Fade
6,708.12
5,799.75
7,695.630.01%
Stained
6,707.18
8,065.63
6,837.60
6,376.58
6,105.00
6,338.470.01%
Slaughter
6,358.28
6,767.30
6,216.00
6,105.000.01%
Scorched
6,104.82
11,508.48
5,632.88
5,125.61
5,210.34
4,884.000.01%
Tiger Tooth
5,610.28
5,022.75
6,263.360.01%
Doppler
5,252.64
4,306.43
6,379.910.01%
Forest DDPAT
5,062.87
7,446.62
4,828.50
4,653.86
4,606.50
4,302.730.01%
Case Hardened
4,974.81
8,546.63
4,722.31
4,356.75
4,180.63
4,106.260.01%
Ultraviolet
4,664.97
14,430.00
4,423.35
3,250.45
3,274.50
3,105.410.01%
Crimson Web
2,718.04
2,535.98
3,181.63
2,535.98
2,741.33
2,547.080.01%
Neon Rider
2,656.15
7,434.41
2,599.25
1,748.62
2,096.42
1,792.650.01%
Boreal Forest
2,599.37
5,071.59
2,328.78
2,164.50
2,121.21
2,183.370.01%
Ultraviolet
2,375.07
4,958.74
2,298.81
1,868.50
1,923.63
1,812.630.01%
Code Red
2,188.19
7,209.45
1,986.90
1,554.00
1,427.83
1,470.750.01%
Scorched
2,158.90
5,037.55
1,803.75
1,603.21
1,701.63
1,850.001.07%
Devourer
242.74
786.99
251.23
150.22
173.90
156.881.07%
Nightmare
816.21
9,369.14
777.00
334.48
296.00
294.521.07%
Eye of Athena
321.06
1,550.30
311.17
178.71
182.41
187.593.20%
PAW
119.02
256.04
123.58
82.14
89.91
100.643.20%
Powercore
104.10
913.16
130.61
40.33
51.06
35.153.20%
Eco
84.16
1,014.91
129.50
28.86
26.64
25.163.20%
Toy Soldier
62.11
428.09
126.17
28.49
22.20
21.833.20%
High Seas
50.16
316.35
62.90
23.31
22.94
24.0511.42%
Snek-9
25.88
329.67
23.31
12.58
8.51
7.7711.42%
Traction
20.12
130.24
17.02
13.69
9.62
8.8811.42%
Survivalist
19.80
154.29
14.43
10.36
11.10
8.5111.42%
Capillary
19.39
95.83
15.54
11.84
14.43
9.2511.42%
Shred
18.03
89.91
14.43
11.10
12.21
9.2511.42%
Amber Slipstream
15.70
78.81
10.36
9.25
10.73
9.9911.42%
Warhawk
31.41
421.06
26.64
13.69
10.36
10.73Horizon hakkında
Horizon sayfası açmadan önce her düşüşü, nadirliği ve tam yüzde şansını listeler. Tek çeviri = 100.000’den bilet, eşyaya eşleme; ikinci çekim aşınma için. Gizli yok — ekran = çeviri matematiği.
Horizonyı üst panelde solo aç veya aynı anda üç rakibe kadar kasa savaşında sıraya koy. Aynı Provably Fair ilkesi — yalnızca karşılaştırma değişir.
Aksiyon altında nadirliğe göre tam tablo, öne çıkanlar, geçmiş çevirileri Provably Fair’de nonce ile doğrulama.
örnek kasa düşüş şansları nasıl hesaplanır?
100.000 alanında sürekli bilet aralığı; ekran = aralık/100.000, yuvarlanmış. Toplam 100.000 = %100. Gizli near miss, hesap ayarı, dinamik ağırlık yok.
Tek çeviri nasıl çalışır?
Aç: HMAC ile server seed, client seed, spin nonce üzerinden 0–99.999 bilet. Yapılandırma eşyayı belirler; ikinci HMAC aşınma. Animasyon kozmetik — sonuç çekimde sabit.
örnek kasa açılışını kendim doğrular mıyım?
Geçmişten nonce, seed döndür, kasa doğrulayıcı server seed, client seed, nonce, kasa ID — eşya ve aşınma eşleşmeli.
Aşınma varyantları nasıl çözülür?
Birden fazla aşınmalı eşyada yayınlanmış alt dağılım. Eşya çekiminden sonra ikinci uniform çekim aşınma kovası. Doğrulayıcı eşya ve aşınma bileti ister.
Kasanın yanındaki fiyat ne?
Açılış başına coin maliyeti. Yayınlanan ev avantajı içinde havuzu finanse eder. Eşyalar liste satış değerinde — çok açılışta beklentiye yakınsama.
Aynı kasayı tekrar açma limiti?
Ücretli açılışta bakiye yettiği sürece sert limit yok. Ücretsiz/promo: düğmede günlük/promo limitleri. Ayarlarda kişisel limitler ek.
Nadir yüzdesine rağmen düşük eşya?
Nadir yine nadirdir. %1 ≈ yüzde bir ortalama — aralıklar daha uzun/kısa olabilir. Yüzdeler dürüst; zamanlama garanti değil. Açılış başına doğrulayıcı.
Kasa kasa savaşında kullanılabilir mi?
Savaş seçicide uygunsa. Aynı dizi, paylaşılan server seed, koltuk başına kullanıcı ID entropisi. Solo ve savaş aynı doğrulayıcıda.
Bu kasadan eşyalara ne olur?
Envantere liste değeriyle. Tut, anında sat, desteklenen yerde giriş. Bölgeye göre çekim envanter/kasada.
Son açılışımdan beri düşüş tablosu değişti mi?
Sürümlü yapılandırmalar. Gösterilen tablo = bu çeviri için sunucu yapılandırması; doğrulayıcı kasa ID ve sürümü çeviri anında kullanır. Güncellemeler eski çevirilerin doğrulanabilirliğini bozmaz.
